Haber

Nevşehir Belediyesi gençlere güveniyor

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, 14 Mayıs seçimleri öncesi AK Parti milletvekili adaylarıyla seçim yolculuklarına devam ediyor. Milletvekili adaylarıyla birlikte gün boyunca şehrin farklı noktalarında ev ve esnafı gezerek çeşitli programlara katılan Savran, 14 Mayıs’ta ilk kez oy kullanacak gençlerle sık sık merkeze geliyor.

Bin yıldır bu vatanda elden ele dolaşan istiklal ve kalkınma bayrağının gençlerin yeni bekçileri olduğunu belirten Savran, gençliğin gücü ve iradesi olduğu sürece üstesinden gelemeyeceği zorluk olmadığını vurguladı. güç.

Seçim Entegrasyon Merkezi’nde partililerle de sohbet eden Savran, “Gencinden yaşlısına tüm üyelerimizde ne kadar heyecanlı olduğumuzu, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, ne kadar kendini milletin davasına adamış bir parti olduğumuzu görüyorum. Türkiye, demokrasi davasına, milletin kalkınmasına ve kurtuluşuna, büyük Türkiye’nin gerçekleşmesine.Devamını göster İnşallah AK Parti ve Cumhur İttifakı 14 Mayıs’ta sandığa damgasını vurur. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Nevşehir’de de milletimizin desteği.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu