Haber

Ümraniyespor-Adana Demirspor maçı sonrası

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, “Bir avantaj elde ettikten sonra mental olarak gerileme yaşadık ve bu bize bedel ödetti.” söz konusu.

Ümraniye Belediyesi Şehir Stadyumu’ndaki mücadelenin ardından düzenlediği basın toplantısında konuşan Montella, çok zor bir maç olacağını ve mücadelenin böyle gideceğini bildiklerini belirterek, Ümraniyespor’un son 10’da sadece bir kez ilk yarıyı kaybettiğinin altını çizdi. maçlar.

İkinci yarıda öne geçmeye çalıştıklarını ve bunu başardıklarını ifade eden İtalyan teknik direktör, şunları söyledi:

“Avantajı elde ettikten sonra mental olarak bir düşüş yaşadık ve bunun bedelini ödedik. Tabii ki beraberliğe üzüldük. Gol yedikten sonra da net pozisyonlarımız oldu ve değerlendiremediğimiz için üzgünüz. İki puan kaçırdık. Alınan tüm puanları kabul etmek zorundayız. Ümraniyespor’u da tebrik etmek lazım. Maçlarına baktığınız zaman sonuna kadar sahada kalan bir takım var.”

Ümraniyespor karşısında Montella’nın maça direk forvetle başlamaması ile ilgili olarak, “Futbolda bir yanlışı ispatlamak istediğinizde elinizde çok fazla delil yok. Forvet varken gol attık, varken de gol yedik. bir forvet.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu