Ekonomi

LC Waikiki, sürdürülebilir esanslar içeren bir parfüm koleksiyonu hazırladı.

LC Waikiki, sürdürülebilir esanslı bir parfüm koleksiyonu hazırladı.

Firmadan yapılan açıklamaya göre LC Waikiki, sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir adım öteye taşıyarak doğa adını bir adım öteye taşıyor. Bu bağlamda LC Waikiki’nin yenilikçi ve çevreci bir yaklaşımla tasarladığı sürdürülebilir koku koleksiyonu, esans içeriğinden ambalajına kadar her detayında doğa dostu bir tavır sergiliyor.

Natura serisi, kadınlar için Natura Zest ve Natura Pure ve erkekler için Natura Infinity ve Natura Alive olmak üzere dört benzersiz koku içerir. Her biri özenle seçilmiş doğal, doğal olarak çözünen ve geri dönüştürülmüş esanslarla zenginleştirilen bu parfümler, A’dan Z’ye çevre dostu bir yaklaşımla üretildi.

“Natura” isimli parfüm serisi, doğal içerikleri ve şeker kamışından elde edilen ve bitkisel alkol içeren özel formülasyonları ile dikkat çekiyor. Vegan esanslar içeren bir seri olması ve çevre dostu süreçlerle üretilmiş içeriklerin kullanılması LC Waikiki’nin sürdürülebilirlik vizyonunu desteklemektedir.

Natura serisinde yer alan parfümler, çevresel etkiyi en aza indirecek şekilde özenle tasarlanmış ambalajlarıyla da dikkat çekiyor. Yüzde 50 oranında geri dönüştürülmüş polipropilenden üretilen geri dönüştürülebilir cam şişeler ve kapaklar, doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunuyor. Ayrıca kağıt ambalaj geri dönüşümlü kağıttan üretildiği için ormanların korunmasına ve doğal kaynakların aktif kullanımına hizmet eder.

Biyobozunur bileşenlerle üretilmiştir

Verilen bilgilere göre LC Waikiki’nin Natura parfüm serisi, çevreye duyarlı ve etik bir yaklaşımla üretilen benzersiz koku kombinasyonları ile hem kullanıcılarına hem de doğaya değer katan bir seçenek sunuyor. Bu yeni koleksiyon, çevreye duyarlı ve bilinçli tüketicilerin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

Natura Zest ve Natura Pure kadın parfümleri yüzde 83 ve yüzde 77’si içerdikleri temel bileşenlerle birlikte doğal olarak çözünen bileşenlerden oluşuyor. Doğal çözünürlüğe sahip bu esans bileşenleri, çevre dostu bir seçim sunmayı hedeflerken su kaynaklarına ve doğaya verilen zararı en aza indirmeyi amaçlar. Natura Infinity ve Natura Alive erkek parfümleri, yüzde 92 ve yüzde 84 oranında biyolojik olarak parçalanabilen bileşenlerle formüle edilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu