Haber

Beşiktaş Asbaşkanı Çetinsaya’nın “3’te 1 alırsınız” paylaşımına G.Saray’dan zehirli pınara yanıt

Beşiktaş Başkan Yardımcısı Serhan Çetinsaya olaylı bir paylaşımda bulundu. Çetinsaya, Galatasaray’ın Ali Koç ile ilgili açıklamasını Twitter’dan alıntılayarak çok sert sözlerle paylaştı.

“3’TE 1’İ ALACAKSINIZ”

Çetinsaya, “Orada yazmışsın ama gördüğün gibi lobi yapamadığın, algılayamadığın maçlarda ne sahada kalabiliyorsun ne de maç kazanabiliyorsun! Sadece 3’te 1 alıyorsun… Tebrikler Beşiktaş!

GALATASARAY CAMİİ YÜKSELDİ

galatasaray Spor Kulüp Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, derbi maçın ardından Beşiktaş’ın açıklamalarına yanıt verdi. Yazgan, bu paylaşımı için “Seviyeyi düşürdüler” dedi.

İşte Yazgan’ın yanıtı:

“Maç öncesi pusu kültürü diye açıklama yaptılar, maç sonrası başkan yardımcıları sosyal medyadan ahlaksız bir paylaşımla çıtayı düşürdüler.

“TİCARİ BAĞLANTILARININ SORUMLULUKLARINI SEVİYORLAR”

“CİNSİYETE İSTEDİĞİ DÜZEYDE CEVAP VERMEK EN KOLAYI”

Ekonomik nedenlerle motive olmalarını anlıyoruz ama bu saygısız tavrı kabul etmemiz mümkün değil. En kolayı beyefendiye istediği düzeyde cevap vermek bizim için… Beşiktaş Yönetim Kurulu ve basiretli Beşiktaş taraftarının burada gerekli uyarıyı yapması gerektiğini düşünüyoruz.

“SÜLEYMAN SEBA’NIN, HAKKI YETEN’İN KEMİKLERİ sızlıyor”

Umarız Beşiktaş’taki bir mağazadan ucuza ve aceleyle aldığı sahte yönetici kimliğinden bir an önce kurtulur ve temsil ettiği asırlık camiaya yakışır bir yönetici kimliğine kavuşur. Aksi takdirde Süleyman Seba ve Hakkı Yeten’in kemikleri daha çok sızlayacaktır. Bu vesileyle Beşiktaş Kulübü’nü bir kez daha galibiyetinden dolayı tebrik ediyor, tüm emekçileri kutluyorum.

daday-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu