Haber

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’nden Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan İbrahim Ergüder için veda programı düzenlendi.

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’nden Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan İbrahim Ergüder için veda programı düzenlendi.

Polis Lojmanı’nda düzenlenen veda programına İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Albay Ferdi Erbakıcı, kurum müdürleri, STK temsilcileri, vatandaşlar, polis personeli ve çok sayıda kişi katıldı.

Burada bir konuşma yapan Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, “Yaklaşık 4 yıldır görev yaptığım Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’nden Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmam nedeniyle siz değerli kardeşlerimden ayrı kalmanın hüznünü yaşıyorum. Departman.

Adıyaman’da görev yaptığım 4 yıl boyunca devlet yaşasın diye insan yaşar bilinciyle hep vatandaşımızın hizmetinde olmaya çalıştık. Yüzyılın felaketi olarak da adlandırılan depremlerde ilimiz ve bölgemiz ağır yaralar almıştır. Her zaman söylediğimiz gibi birlikte güçlüyüz mottosuyla bu yaraları birlikte sarmaya çalıştık. Benden sonra bu şerefli bayrağı devralacak arkadaşlarımızın da aynı özveriyle Adıyaman’ımızı daha ileri noktalara taşıyacaklarına inancım tamdır.

Adıyaman’ı ve Adıyamanlı hemşehrilerimizi çok sevdik. Her zaman devletinden ve milletinden yana olan bu kadim şehrin insanlarıyla çok güzel dostluklarımız oldu. Bize verdikleri destek her zaman çalışma şevkimizi ve gayretimizi artırdı. Burada bulunduğumuz süre boyunca sizi ve şehrimizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Sizin gibi Adıyaman’ın da bir an önce ayağa kalkmasını can-ı gönülden diliyorum. Bu vesileyle, yaşadığımız depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Hakkım varsa hepinize hayırlı olsun, helal olsun. Eşsiz tarihi dokuya sahip, medeniyetler şehri olan bu güzide şehirde yaşayan her bir kardeşime selam ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmaların konuklarını İbrahim Ergüder uğurladı. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu